Par mums

KVALITĀTE
 
Jūsu mājdzīvnieks ir ģimenes loceklis, un tapēc viņam jābūt paredzēti tikai vislabākie produkti. Mēs piedāvājam jums preces no pasaules vadošiem ražotājiem, kuru produkcijas kvalitāte ir atzīta ar milzīgu skaitu patērētāju un viņu apmierinātiem un laimīgiem mājdzīvniekiem. Nopērkot mūsu veikalā preci, jūs varat būt pārliecināts(-a), ka tas kalpos jums ilgi un droši, kā arī dāvinās daudz pozitīvu emociju ka jums, tā arī jūsu dzīvniekam. Jums ir jāsaprot, ka nekvalitatīva prece var ne tikai sabojāt jums garastāvokli, bet arī iekaitināt jūsu mājdzīvniekam, tapēc ieteicams izvēlēties tikai kvalitatīvu preci. Tāpēc, ja jūs meklējat kvalitatīvu produkciju jūsu mājdzīvniekam – zoo-outlet.lv ir jūsu rīcībā!
 
ĒRTĪBA
 
Mūsu interneta veikals ir pieejams visu diennakti, jums nav jāstāv rindās vai aizdomāties, kā piegādāt preci mājās. Mēs to izdarīsim jūsi vietā. Nāciet mūsu interneta veikalā jebkurā ērtā jums laikā, izvēlieties preci, lasiet vai rakstiet atsauksmes. Pasūtījums ir noformējams ļoti vienkārši, mēs to aizsūtīsim pa pastu, vai jūs varat atbraukt uz mūsu noliktavu un saņemt preci personīgi. Ja jums rodas kādi jautājumi, jūs jebkurā laikā varat uzrakstīt mums un precizēt informāciju par interesējošo preci. Mēs pirmkārt rūpējamies par mūsu klientu ērtību.
 
IZDEVĪGUMS
 
Iepirkties zoo-outlet.lv interneta veikalā ir ne tikai ērti, bet arī izdevīgi. Mēs netaisam precēm milzīgus uzcenojumus, kā to dara mazumtirdzniecības tikli, jo mūsu veikalam nav vajadzīgas tirdzniecības telpas un iels daudzums darbinieku. Tapēc, visa produkcija, ko mēs piedāvājam, būs pieejama ļoti plašam pircēju lokam. Jūs augsti novērtēsiet preču cenas un kvalitāti. Dārgs – nenozīmē labs, bet lēts – nenozīmē slikts. Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties preci pamatijoties uz jūsu budžetu un prasībām. Un, pat ja jūsu mājdzīvnieka pozitīvas emocijas ir grūti novērtēt, tas nenozīmē, ka ir jātērē uz to milzīgas naudas summas.